Kontakt

Wyniki rozgrywek:

TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS 3. I 4.
02 VI 2011

W dniu 02.04.2011r. na sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 2 w Knurowie odbył się turniej koszykówki zespołów trzyosobowych dziewcząt i chłopców.

W rywalizacji dziewcząt udział wzięło pięć zespołów, dziewczyny reprezentowały szkoły podstawowe nr 2, 6 i 7. Grupę chłopców stanowiło siedem zespołów, dlatego turniej przeprowadzono w systemie rozgrywek "każdy z każdym". Rywalizacja była zacięta o czym mogą świadczyć dwie dogrywki oraz rozstrzygnięcie klasyfikacji końcowej zespołów przez małe punkty.

Kuta Krzysztof

Na koniec imprezy rozdane zostały medale i pamiątki z turnieju. Uhonorowano najlepszą zawodniczkę Nikolę Grosek oraz najlepszego zawodnika turnieju Szymona Tobiasza .

Powrót na górę strony

26 II 2011

W dniu 26.02.2011r. rozegrane zostały kolejne zawody koszykarskie dla dziewcząt i chłopców. W rywalizacji dziewcząt „grypa” zagrała główną rolę. Tylko 9 dziewcząt stawiło się na boisku by powalczyć o tytuł najlepszej drużyny. Klasyfikacja końcowa poniżej.

1 miejsce NBA
2 miejsce Dzikie siostry
3 miejsce Lwice

Chłopcy stawili się w komplecie, 25 zawodników powalczyło w dwóch grupach. Niemal z każdej szkoły w Knurowie pojawił się zawodnik, w liczbie aż 7 pojawili się chłopcy z MSP 9 - gratulujemy i liczymy na więcej. Drużyny zajmujące te same pozycje w grupach powalczyły o wyższe miejsca w całym turnieju. Klasyfikacja była następująca:

11 XII 2011

W dniu 11.12.2010r. na sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 2 w Knurowie odbył się turniej koszykówki zespołów trzyosobowych dziewcząt i chłopców. W grupie dziewcząt rywalizowały ze sobą cztery zespoły, głównie ze szkoły MSP 2. Liczba chłopców została wyraźnie zmniejszona z powodu wyjazdu części zawodników na turniej koszykówki w Katowicach. Mimo tego walka była wyrównana, jeden z meczy rozstrzygnięty został dopiero po dogrywce, a klasyfikację zespołów rozstrzygały "małe" punkty.

30 X 2010

W sobotę, 30 października 2010r., na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr.2 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki zorganizowało turniej koszykówki trzyosobowej dla dziewcząt i chłopców klas 3. i 4.

Zawodnicy i zawodniczki przybyli z całego Knurowa. W grupie dziewcząt utworzono 4 zespoły, które rywalizowały w systemie każdy z każdym. Emocje, pot, nieustępliwość, zawziętość, wszystko to można było zobaczyć w meczach dziewcząt. Grupa chłopców liczyła aż 8 drużyn. Chłopcy podzieleni zostali na dwie grupy, w których rywalizowali w systemie każdy z każdym. Następnie rozegrano decydujące starcia pomiędzy drużynami, które uplasowały się na tych samych miejscach w poszczególnych grupach. Wszystkie zespoły grały twardo. Emocji było mnóstwo, każdy zagrał, każdy wygrał.