Knurowskie Towarzystwo Koszykówki     
Knurowskie Towarzystwo Koszykówki
    
Miasto Knurów
 



O nas

Aktualności
Dla Zawodnika

Treningi
Turnieje

BasketCup

Małe Zamieszanie

Puchar Śląska
Imprezy

Galeria

Archiwum

Linki

Kontakt





Rozgrywki Pucharu Śląska (roczniki 1997 i młodsi) prowadzone będą w systemie turniejowym, 7 kolejek, w każdej kolejce 4 turnieje.
Etap pierwszy składa się z 28 turniejów, w których zagrają po 4 zespoły systemem każdy z każdym.
W pierwszej kolejce w turniejach rozegrane zostanie 6 spotkań (1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3), w kolejnych rozgrywane będą tylko 4 spotkania (1-3, 2-4, 1-4, 2-3).
Nasz klub zgłosił 2 drużyny i będziemy gospodarzami trzech turniejów.


Do rozgrywek zgłoszono i zostało przyjętych 16 zespołów:

1) MKKS I Rybnik
2) MKKS II Rybnik
3) MOSM I Tychy
4) MOSM II Tychy
5) GTK Gliwice
6) MKS MOS Strzelce Opolskie
7) Pogoń Ruda Śląska
8) MKS Zabrze
9) GUKS Sukces Lipowa
10) Hawajskie Koszule Żory
11) KTK I Knurów
12) KTK II Knurów
13) MCKS Czeladź
14) UKS Hajduki Chorzów
15) UKS SP 27 Katowice
16) UKS Sprint SP 51 Katowice


Terminarz




Składy naszych drużyn:

KTK I:
KTK II:

Godula Michał
Klof Michał
Malich Krzysztof
Maśliński Dominik
Napierała Martyna
Olejniczak Dominik
Sornat Marcin
Teleniewicz Filip
Tobiasz Mateusz
Wojtaszek Michał
Ziółkowski Patryk
Adamska Marzena
Bajer Jakub
Bielecki Mateusz
Chrupek Nikola
Czarkowski Wojciech
Dankowski Michał
Gierzok Krzysztof
Komorowski Dawid
Sosna Paweł
Tchórzewski Mateusz
Trepiak Karol




Wyniki turniejów:


Kolejka I - Turniej 1

UKS SP 27 Katowice 58:16 UKS SP 51 Katowice
MCKS Czeladź UKS 63:24 Hajduki Chorzów
MCKS Czeladź UKS 26:31 UKS SP 27 Katowice
UKS SP 51 Katowice 56:26 Hajduki Chorzów
UKS SP 27 Katowice 52:25 Hajduki Chorzów
UKS SP 51 Katowice 44:46 MCKS Czeladź UKS

Kolejka I - Turniej 2

MKKS Rybnik 97 87:29 MKKS Rybnik 98
KS Żory 27:16 GUKS Sukces Lipowa
MKKS Rybnik 97 42:21 KS Żory
MKKS Rybnik 98 30:34 GUKS Sukces Lipowa
MKKS Rybnik 97 33:13 GUKS Sukces Lipowa
MKKS Rybnik 98 19:32 KS Żory

Kolejka I - Turniej 3

MOSM II Tychy 14:22 MOSM I Tychy
GTK Gliwice 34:18 MKS Strzelce Opolskie
MOSM I Tychy 23:26 GTK Gliwice
MOSM II Tychy 15:22 MKS Strzelce Opolskie
MOSM I Tychy 30:20 MKS Strzelce Opolskie
MOSM II Tychy 16:47 GTK Gliwice

Kolejka I - Turniej 4

KTK I Knurów 31:0 KTK II Knurów
MKS Zabrze 45:20 Pogoń Ruda Śląska
KTK I Knurów 36:9 Pogoń Ruda Śląska
KTK II Knurów 12:20 Pogoń Ruda Śląska
KTK I Knurów 27:23 MKS Zabrze
MKS Zabrze 49:8 KTK II Knurów
hosting sponsorowany przez Alfa-System - Internet - Telefon - Telewizja
Kontakt: Prezes KTK - Andrzej Wesołowski - e-mail tel. 664 474 273
Trener - Janusz Klof - e-mail tel. 502 789 410
Administrator Michał Pucek - e-mail tel. 608 04 08 94
   Nasz profil na Facebook'u
NIP: 969-148-61-96